Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MVRR v tendri podľa Angyala porušilo zákonVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MVRR v tendri podľa Angyala porušilo zákon
Miesto natočenia:Bratislava-ÚVO
Dátum natočenia:Štvrtok 9. apríla 2009 10:30
Dátum vydania:Štvrtok 9. apríla 2009 12:14
Popis videa:Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR (MVRR) v nástenkovom tendri na poskytovanie služieb pri čerpaní eurofondov porušilo zákon o verejnom obstarávaní. Potvrdil to predseda Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) Béla Angyal na štvrtkovej tlačovej besede venovanej výsledkom kontroly sporného tendra za 3,6 mld. Sk (119,5 mil. eur), v ktorom uspelo konzorcium firiem blízkych predsedovi SNS Jánovi Slotovi. Ministerstvo výstavby podľa Angyala v tendri neurčilo predpokladanú cenu zákazky, čo bolo potrebné pre zvolenie postupu obstarávania. Zmluva s vybraným uchádzačom na základe kontroly ÚVO bola uzatvorená v rozpore so súťažnými podkladmi. Angyal označil obidva dôvody za vážne porušenie zákona o obstarávaní.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.04MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.