Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MZV: Na konferencii rezonujú krízy, Poľsko aj MaďarskoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MZV: Na konferencii rezonujú krízy, Poľsko aj Maďarsko
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 12. apríla 2010 13:00
Dátum vydania:Pondelok 12. apríla 2010 13:01
Popis videa:Tragédia poľského lietadla, voľby v Maďarsku a krízy sú často skloňovanými slovami na dnešnej výročnej konferencii Ministerstva zahraničných vecí SR. Na konferenciu prišli aj prezident Ivan Gašparovič, predseda parlamentu Pavol Paška a premiér Robert Fico. Na začiatku všetkých vystúpení troch najvyšších ústavných činiteľov sa spomínalo na zosnulého poľského prezidenta Lecha Kaczyńského a jeho spolupracovníkov, minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák poprosil prítomných o minútu ticha. Štátny smútok vláda schváli na svojom stredajšom zasadnutí, vysvetlil Fico.
Súbor a veľkosť:WMV - 29.06MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.