Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na nábreží Dunaja otvoria nákupný bulvár Eurovea GalleriaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na nábreží Dunaja otvoria nákupný bulvár Eurovea Galleria
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 25. marca 2010 16:00
Dátum vydania:Štvrtok 25. marca 2010 18:23
Popis videa:Od piatka pribudne na ľavom brehu Dunaja v Bratislave nový nákupný bulvár a centrum pre oddych a zábavu. Spoločnosť Ballymore Properties otvára obchodnú zónu Eurovea Galleria ako ďalšiu z budov 350-miliónového komplexu Eurovea. Prvou bol päťhviezdičkový hotel Sheraton Bratislava, ktorý pre verejnosť otvorili takmer pred mesiacom. Súčasťou nákupnej zóny Eurovea Galleria s 2 300 strešnými sklami trojuholníkového tvaru však budú nielen obchodné priestory mnohých známych módnych značiek, ale napríklad aj reštaurácie či typy rýchleho občerstvenia.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.45MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.