Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na pašiový sprievod v Košiciach prišlo niekoľko stoviek kresťanovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na pašiový sprievod v Košiciach prišlo niekoľko stoviek kresťanov
Miesto natočenia:Košice
Dátum natočenia:Piatok 6. apríla 2012 13:00
Dátum vydania:Piatok 6. apríla 2012 15:38
Popis videa:Na tohtoročnom ekumenickom pašiovom sprievode v Košiciach sa dnes zišlo niekoľko stoviek kresťanov, aby spoločne rozjímali o Kristovom ukrižovaní a vzkriesení. Veriaci sa zišli už po osemnásty krát pri Jakabovom paláci. Motívom tohtoročného pašiového sprievodu je spoločné slávenie veľkonočného tajomstva a aby kresťanské cirkvi spoločným sprievodom vyjadrili jednotu, ktorá ich spája v tom, že Ježiš Kristus je spasiteľ a vykupiteľ každého človeka.
Súbor a veľkosť:MP4 - 11.4MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.