Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na prezidentské voľby použili vyše 70 ton tlačovínVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na prezidentské voľby použili vyše 70 ton tlačovín
Miesto natočenia:BA SR
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 13:42
Popis videa:Na prípravu a voľbu prezidenta SR sa použili tlačivá s celkovou hmotnosťou 72 ton. Na dnešnej tlačovej besede o tom informovala zapisovateľka Ústrednej volebnej komisie (ÚVK) Lívia Škultétyová. Pre prvé kolo volieb hlavy štátu bolo vytlačených približne 4,5 milióna hlasovacích lístkov s hmotnosťou 10 ton. Na druhé kolo volieb sa použilo 13,5 milióna hlasovacích lístkov, ich hmotnosť bola 30,6 tony. Ostatných vyše 30 ton predstavovali ďalšie tlačoviny ako voličské preukazy, oznámenia o čase a mieste konania volieb, informačné a metodické materiály, obálky a iné. Ďalej to boli pevné prenosné schránky či zásteny.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.84MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.