Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

Na Slovensku sa zatiaľ nepotvrdil žiaden prípad vírusu Novel Flu VirusVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na Slovensku sa zatiaľ nepotvrdil žiaden prípad vírusu Novel Flu Virus
Miesto natočenia:Bratislava-MZ SR
Dátum natočenia:Štvrtok 30. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Štvrtok 30. apríla 2009 12:17
Popis videa:Na Ministerstve zdravotníctva SR a regionálnych úradoch verejného zdravotníctva (ÚVZ) bude od 14:00 dnes poobede fungovať nonstop telefonická linka pre nový chrípkový vírus Novel Flu Virus, predtým známy ako prasacia chrípka. Informoval o tom na dnešnom brífingu šéf rezortu Richard Raši. Každý, kto sa potrebuje poradiť alebo informovať o vírusoch, prípadne má akékoľvek podozrenie, môže telefonovať na číslo 02/59 373 122, kde budú neustále k dispozícii lekári a pracovníci ÚVZ. Na Slovensku sa zatiaľ nepotvrdil žiaden prípad chrípky. Ženu, ktorú hospitalizovali v nitrianskej nemocnici, dnes pustia, testy jej infikovanie vírusom nepotvrdili. Ani iní piati pacienti z Bratislavy, ktorí prišli z rizikovej oblasti, sa chrípkou Novel Flu Virus nenakazili, nemali ani žiadne príznaky.
Súbor a veľkosť:WMV - 18MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.