Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na šou Vivienne Westwood nechýbalo živé prasa, pes či šaty z filmu Sex v mesteVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na šou Vivienne Westwood nechýbalo živé prasa, pes či šaty z filmu Sex v meste
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 04:00
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 04:03
Popis videa:Módna kráľovná britského impéria Vivienne Westwood včera „rozvírila prach“ v bratislavskej Starej tržnici. Legendárna návrhárka pricestovala na Slovensko, aby tu odprezentovala extravagantnú módnu šou. Nechýbali živé zvieratá, nadčasové strihy a slovenské modelky. Vyvrcholením polhodinovej prehliadky boli svadobné šaty, ktoré si vo filme Sex v meste (2008) obliekla Sarah Jessica Parker. Šaty sú z kolekcie Jeseň/Zima 2007/2008 a pôvodne boli predvádzané ako koktejlové, až neskôr z nich vzišli svadobné. „Nevestou“ bola česká topmodelka Simona Krainová, ktorá šaty predviedla s „westwoodovským“ šarmom, hoci pri odchode z móla sa zamotala do navrstvenej látky a takmer stratila rovnováhu.
Súbor a veľkosť:WMV - 49.77MB
Autor videa:Janka Harmadyová, Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.