Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Na Srí Lanke sa schyľuje k masívnemu krviprelievaniuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na Srí Lanke sa schyľuje k masívnemu krviprelievaniu
Miesto natočenia:Srí Lanka
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 13:00
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 13:43
Popis videa:Dnes ráno vypršalo 24 hodinové ultimátum, ktoré dala srílanská vláda tamilským separatistom a ich lídrovi na to, aby sa vzdali. V opačnom prípade začne kabinet s masívnym útokom proti povstalcom. OSN a ľudsko-právne organizácie však varujú, že už zostáva len málo času na to, aby sa zabránilo krviprelievaniu na Srí Lanke, ktorého obeťami budú najmä civilisti. Podľa organizácie Human Right Watch sa to bude môcť považovať za ”vojnový zločin”.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.2MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.