Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na Štrbskom Plese niektorí lyžiari volili už ránoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na Štrbskom Plese niektorí lyžiari volili už ráno
Miesto natočenia:Štrbské Pleso, Vysoké Tatry
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 16:59
Popis videa:Pekné počasie vytiahlo na lyžiarske svahy na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách množstvo lyžiarov. Niektorí z nich stihli odvoliť už skoro ráno, iní si návštevu volebnej miestnosti nechávajú až na večer. Všetci si však dnes užívali jarné slnko a modrú oblohu. Vo volebnej miestnosti mesta Vysoké Tatry na Štrbskom Plese boli dopoludnia voliť len dvaja lyžiari s voličskými preukazmi. Viac ich tu očakávajú až popoludní a podvečer. UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že na niektoré správy, ktoré dnes do 22:00 odvysiela agentúra SITA, sa môže vzťahovať moratórium, ktoré upravuje zákon o spôsobe voľby prezidenta. Je na zvážení odberateľov, či do skončenia moratória tieto správy použijú.
Súbor a veľkosť:WMV - 29.77MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.