Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na Štrbskom plese premávali skákajúce zubačkyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na Štrbskom plese premávali skákajúce zubačky
Miesto natočenia:SR-PD
Dátum natočenia:Nedeľa 12. apríla 2009 08:00
Dátum vydania:Utorok 14. apríla 2009 08:59
Popis videa:Na Štrbskom plese premávali v sobotu skákajúce zubačky. Kým niektorí lyžiari ostali dídžejom priamo v tomto dopravnom prostriedku zaskočení, iní podľahli rytmom tanečnej hudby. V Rámci akcie T-Mobile Music City mohli návštevníci Vysokých Tatier a Popradu takisto uvidieť aj dídžeja vo výške 2634 metrov nad morom v kaviarni Dedo, či okrem iných vystúpenia Rytmusa a skupiny Kontrafakt, Davida Kollera ako aj Roba Grigorova.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.87MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.