Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na výstavbu tréningovej hokejovej haly dá vláda vyše 3,3 milióna eurVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na výstavbu tréningovej hokejovej haly dá vláda vyše 3,3 milióna eur
Miesto natočenia:Košice
Dátum natočenia:Pondelok 27. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Pondelok 27. apríla 2009 16:53
Popis videa:Vláda dá vyše 3,3 milióna eur na výstavbu tréningovej hokejovej haly pri košickej Steel aréne v súvislosti s prípravou na majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2011 na Slovensku. Symbolický základný kameň v podobe puku poklepali hokejkami predseda vlády Róbert Fico, predseda NR SR Pavol Paška, predstavitelia KSK a mesta, ako aj činovníci hokeja.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.27MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.