Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Na výstave Bonsai Slovakia aj päťcentimetrové bonsajeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Na výstave Bonsai Slovakia aj päťcentimetrové bonsaje
Miesto natočenia:RE-NR
Dátum natočenia:Štvrtok 19. apríla 2012 11:00
Dátum vydania:Štvrtok 19. apríla 2012 14:29
Popis videa:Len päťcentimetrové bonsaje, tzv. mame, možno v týchto dňoch vidieť na medzinárodnej výstave Bonsai Slovakia 2012 na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Jej 15. ročník sa začal dnes a potrvá do nedele 22. apríla. Maličké stromčeky je ťažšie vypestovať ako tie veľké, hovorí organizátorka výstavy Alena Ondejčíková. Z miniatúrnych bonsajov jeden z vystavovateľov vytvoril zenovú záhradu. Na Bonsai Slovakia nechýbajú ani vyše storočné bonsaje, rôzne kvitnúce stromy, zlatý dážď, brezy, borovice či hrušky. Na výstave sa zišli vystavovatelia zo štyroch kontinentov a 15 krajín sveta - Indonézie, Číny, Mexika, Kolumbie, Namíbie, Portugalska, Talianska, Nemecka, Španielska, Rakúska, Poľska, Slovinska, Maďarska, Českej republiky a Slovenska. „Výstava je na maxime za celých 15 rokov svojho trvania, pretože je tu vyše 350 bonsajov, 150 krásnych kameňov suiseki a kolekcie veľmi vzácnych čajov,“ povedala Ondejčíková. Na Bonsai Slovakia možno ochutnať aj vzácne čaje, ktoré sú unikátne aj v rámci celej Európy.
Súbor a veľkosť:MP4 - 4.69MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.