Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Naháňačka za syrovým bochníkomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Naháňačka za syrovým bochníkom
Miesto natočenia:Veľká Británia
Dátum natočenia:Utorok 26. mája 2009 13:00
Dátum vydania:Utorok 26. mája 2009 13:41
Popis videa:Na kopci Cooper´s Hill neďaleko anglického mesta Brockworth sa konal ďalší ročník bizarnej súťaže v chytaní syrového bochníka. Podujatie opäť prilákalo množstvo podľa mnohých „bláznov“ z celého sveta. Krkolomné kúsky súťažiacich si ako po iné roky, vyžiadali aj niekoľko vážnych zranení. História tohto podujatia siaha do 19. storočia a víťaz si okrem syra odnáša aj veľké uznanie divákov.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.98MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.