Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

Najlepšie kúpele podľa pacientov sa nemeniaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Najlepšie kúpele podľa pacientov sa nemenia
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 14. mája 2010 14:00
Dátum vydania:Piatok 14. mája 2010 14:30
Popis videa:Pacienti obľubujú stále tie isté kúpeľné zariadenia, ich preferencie sa nemenia. Vyplýva to z prieskumu spokojnosti, ktorý medzi svojimi poistencami zrealizovala súkromná zdravotná poisťovňa Dôvera. Preto neprekvapí, že zoznam štyroch najlepších kúpeľov za rok 2009 podľa pacientov obsahuje tie isté mená ako za rok 2008. Najspokojnejších klientov majú Kúpele Brusno, nasledujú Dudince a Prírodné jódové kúpele Číž.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.76MB
Autor videa:Janka Harmadyová, Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.