Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Najlepšie novinárske fotky a karikatúry pod jednou strechouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Najlepšie novinárske fotky a karikatúry pod jednou strechou
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Utorok 28. apríla 2009 19:00
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 07:13
Popis videa:Bratislavská Open Gallery aj tento rok pripravila výstavu No comment, kde predstaví najlepšie novinárske fotografie a karikatúry, uverejnené v slovenských médiách v minulom roku. Od 29. apríla do konca mája ponúkne svojim návštevníkom vyše sto najlepších prác prihlásených do celoslovenskej súťaže Novinárska cena. Následne sa prehliadka z Baštovej ulice v Bratislave presunie do prešovského zábavno-obchodného centra MAX, kde pobudne do konca júna.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.19MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.