Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Najväčší podvodník sveta – Bernard Madoff – prišiel o ďalšiu jachtuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Najväčší podvodník sveta – Bernard Madoff – prišiel o ďalšiu jachtu
Miesto natočenia:Francúzsko
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 12:08
Popis videa:Kompetentní zaistili už tretiu jachtu amerického finančníka Bernarda Madoffa, ktorý má na svedomí najväčší finančný podvod v histórii. 27-mestrové plavidlo v hodnote približne 7-miliónov dolárov, bolo ukryté v malom prístave medzi francúzskym Canes a Nice. Úrady postupne zabavujú jeho majetok, ktorého predajom sa majú aspoň čiastočne odškodniť obete jeho podnikateľských machinácií na princípe pyramídových hier.
Súbor a veľkosť:WMV - 8.67MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.