Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Národniari hrozia Maďarsku diplomatickou nótou pre extrémistovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Národniari hrozia Maďarsku diplomatickou nótou pre extrémistov
Miesto natočenia:Bratislava-Prezidentský palác
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Utorok 7. apríla 2009 18:22
Popis videa:Slovenská národná strana hrozí Maďarsku diplomatickou nótou. Dôvodom sú extrémisti. Predseda SNS Ján Slota sa chce na budúci týždeň stretnúť so šéfom slovenskej diplomacie Miroslavom Lajčákom, s ktorým by chcel hovoriť aj o prípadnej diplomatickej nóte. "Bude to predmetom rokovania," povedala novinárom podpredsedníčka SNS Anna Belousovová po tom, ako so Slotom navštívili v Prezidentom paláci Ivana Gašparoviča. Podľa nej Maďarsku by sa mal dať jednoznačný signál, aby si "urobili doma poriadok" s extrémistami. Myslí si, že Maďarsko ako demokratický štát by malo mať zákony zakazujúce fašistické extrémistické organizácie. "Je nemožné, aby Maďarsko zavieralo oči, že tam kvitne extrémizmus, nacionalizmus, fašizmus," dodala Belousovová.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.51MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.