Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

NEHODA: Do osobného vlaku narazil iný, v ktorom traja ľudia zomreliVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:NEHODA: Do osobného vlaku narazil iný, v ktorom traja ľudia zomreli
Miesto natočenia:SR-Spišská Nová Ves
Dátum natočenia:Štvrtok 1. apríla 2010 15:00
Dátum vydania:Štvrtok 1. apríla 2010 15:20
Popis videa:Životy troch ľudí si vyžiadala dnešná nehoda na železničnej stanici v Spišskej Novej Vsi. Nehoda sa stala krátko po 11:30 priamo v železničnej stanici. Do stojaceho osobného vlaku, ktorý jazdí z Popradu do Košíc, narazil zozadu elektrický rušeň spoločnosti Cargo. Náraz spôsobil, že sa posledný vozeň osobného vlaku vykoľajil. Pre agentúru SITA to povedala hovorkyňa Železníc SR Martina Pavliková. Podľa neoficiálnych informácií súprave, ktorá išla na skúšobnú jazdu, zlyhali brzdy. Príčiny nehody sa však vyšetrujú. Osobné vlaky púšťajú cez stanicu po vedľajšej koľaji, uzavretá je len koľaj, na ktorej sa stala nehoda. V osobnom vlaku utrpelo zranenia desať ľudí, len asi u dvoch z nich sú zranenia ťažké. Horšie dopadla posádka rušňa spoločnosti Cargo, v ktorej bolo šesť ľudí. Dvom sa ešte pred zrážkou podarilo vyskočiť, jeden utrpel ťažké zranenia a vrtuľník ho previezol do nemocnice. Zrážku neprežili traja ľudia, ktorí sa viezli v rušni.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.75MB
Autor videa:Peter Mráz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.