Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Nepokojné Severné ÍrskoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Nepokojné Severné Írsko
Miesto natočenia:Veľká Británia
Dátum natočenia:Nedeľa 15. marca 2009 14:00
Dátum vydania:Nedeľa 15. marca 2009 14:15
Popis videa:Polícia v Severnom Írsku oznámila, že zadržala troch mužov v prípade vraždy dvoch britských vojakov militantmi, ktorí sa usilujú násilím dosiahnuť zníženie britského vplyvu v provincii. Traja muži, ktorých zadržali, sú vo veku od 21 do 41 rokov. Členovia Pravej IRA, odštiepeneckej frakcie Írskej republikánskej armády, ktorá v roku 1997 vyhlásila prímerie, zastrelili vojakov minulú sobotu pri najhoršom násilnom incidente tohto druhu v Severnom Írsku za posledných vyše desať rokov. O dva dni neskôr militanti z ďalšej odštiepeneckej organizácie, Stála IRA zabili policajta. Mnoho ľudí v britskej provincii sa napriek ubezpečovaniu zo strany politikov, obáva nových útokov. V uliciach miest dochádza sporadicky k menším násilnostiam. Viacerí pozorovatelia hovoria o dusne pred búrkou.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.08MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.