Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Nevadí a Ďakujeme skandovali tisícky ŽilinčanovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Nevadí a Ďakujeme skandovali tisícky Žilinčanov
Miesto natočenia:Žilina
Dátum natočenia:Nedeľa 20. mája 2012 23:00
Dátum vydania:Pondelok 21. mája 2012 00:44
Popis videa:Nevadí, Ďakujeme a Pre nás ste majstri skandovali tisícky Žilinčanov na Hlinkovom námestí v závere finálového zápasu hokejových majstrovstiev sveta, ktorý Slovensko prehralo s Ruskom 2:6. Hokejové striebro sa v Žiline oslavovalo aj svetlicami a delobuchmi, podľa žilinskej krajskej policajnej hovorkyne Jany Balogovej polícia počas osláv nemusela zasahovať a nezaznamenala žiadne výtržnosti ani zranenia. Hlinkovo námestie sa zaplnilo už polhodinu pred zápasom, skandujúci dav sa nezačal rozchádzať ani po neúspešnej druhej tretine a vo víťazstvo veril aj po štvrtom ruskom góle. „Veril som, že v tretej tretine ešte niečo vymyslíme, tak ako proti Kanade a Čechom. Ale Rusi boli veľmi silní, dnes boli naozaj lepší,“ zhodnotil Žilinčan Peter. „Nie som sklamaná. Som veľmi šťastná aj za striebro. Verila som, že dnes vyhráme, ale dnes akoby sme hrali proti terminátorom, nemali sme šancu,“ poťažkala si Žilinčanka Iveta.
Súbor a veľkosť:MP4 - 26.49MB
Autor videa:Matúš Ružička
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.