Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Neznáma chrípka má obeť už aj za hranicami MexikaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Neznáma chrípka má obeť už aj za hranicami Mexika
Miesto natočenia:Spojené štáty
Dátum natočenia:Streda 29. apríla 2009 15:00
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 15:53
Popis videa:Spojené štáty oznámili prvú obeť neznámej chrípky, pôvodom z Mexika. Je ňou dvojročné dieťa z Texasu, ktoré podľahlo vírusu dnes predpoludním. Washington registruje ešte ďalších viac ako 60 potvrdených prípadov infekcie. Najhoršia je situácia v New Yorku. Na jednej z tamojších škôl ochorelo dokonca niekoľko 100 študentov naraz. Odborníci teraz prešetrujú, či ide o prasaciu chrípku. Medzitým sa odhadovaný počet obetí v Mexiku zvýšil na 159. Nákazu už potvrdili aj v strednej Európe. Konkrétne v Rakúsku. Na Ukrajine dokonca úrady nariadili karanténu pre lietadlo so 180 cestujúcimi na palube, ktoré priletelo zo Spojených štátov, keďže jedna z cestujúcich sa sťažovala na bolesti hlavy sa horúčku. Predstavitelia Svetovej zdravotníckej organizácie medzitým uisťujú, že situácia nie je zďaleka taká zlá.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.1MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.