Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Niekoľko stoviek veriacich sa zapojilo do Pašiového sprievoduVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Niekoľko stoviek veriacich sa zapojilo do Pašiového sprievodu
Miesto natočenia:SR - Košice
Dátum natočenia:Piatok 2. apríla 2010 16:00
Dátum vydania:Piatok 2. apríla 2010 16:46
Popis videa:Niekoľko stoviek veriacich si dnes popoludní pripomenulo veľkonočné sviatky – utrpenie, ukrižovanie a zmŕtvychvstanie Ježiša tradičným ekumenickým Pašiovým sprievodom. Hlavnou myšlienkou tohtoročného slávenia Pašiového sprievodu je: „A ja, keď budem vyzdvihnutý zo zeme, všetkých pritiahnem k sebe.“ ( Jn. 12, 32). Ekumenický Pašiový sprievod organizuje aj tohto roku počas Veľkonočných sviatkov Ekumenické spoločenstvo v Košiciach.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.55MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.