Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

NITRA: Mesto čistí bývalé kasárne, chce areál sprístupniť verejnostiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:NITRA: Mesto čistí bývalé kasárne, chce areál sprístupniť verejnosti
Miesto natočenia:RE-NR
Dátum natočenia:Sobota 21. apríla 2012 10:00
Dátum vydania:Sobota 21. apríla 2012 13:28
Popis videa:Areál bývalých kasárni pod Zoborom v Nitre dnes čistia dobrovoľníci. Vyčistenie komunikácií od buriny a konárov je prvým krokom smerom k sprístupneniu rozsiahleho a značne schátralého areálu. Akcia sa koná v rámci Jarného čistenia Zobora, ktorého šiesty ročník organizuje Nitriansky horský spolok v spolupráci so Správou Chránenej krajinnej oblasti Ponitrie a Mestom Nitra. „Dnes sme prvýkrát urobili brigádu aj tu, pretože máme za cieľ sprístupniť areál kasární, uvidíme, v akom je to stave a či sa sem dajú pustiť cyklisti alebo aspoň na pešo ľudia,“ povedal primátor Jozef Dvonč. Dvadsaťhektárový areál bude podľa neho treba čistiť ešte niekoľko ďalších sobôt. Vyzýva preto aj ďalších dobrovoľníkov, aby prišli a pomohli dobrej veci. Pracovné nástroje aj techniku zabezpečuje mesto.
Súbor a veľkosť:MP4 - 9.76MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.