Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

NITRA: Vo fakultnej nemocnici otvorili nový liečebný pavilónVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:NITRA: Vo fakultnej nemocnici otvorili nový liečebný pavilón
Miesto natočenia:RE-NR
Dátum natočenia:Pondelok 21. mája 2012 14:00
Dátum vydania:Pondelok 21. mája 2012 17:29
Popis videa:Nový liečebný pavilón dnes otvorili v areáli Fakultnej nemocnice v Nitre. Sídliť tu bude kardiologická, interná a neurologická klinika, 25 ambulancií, Ústav laboratórnej medicíny a Centrálny príjem. Výstavba trvala dva roky, investícia dosiahla 18,5 milióna eur, z ktorých prevažnú väčšinu získala nemocnica z eurofondov. Nový pavilón s 210 lôžkami je už zariadený novým nábytkom a prístrojmi. Kliniky a pacienti sa sem začnú postupne sťahovať od budúceho týždňa. Bude to najmä cez víkendy, keď je menej pacientov, sťahovanie bude trvať približne dva mesiace. „Sú tu krásne izby, väčšinou dvojky, niekoľko trojok a samozrejme aj jednotky, každá izba má svoju sociálnu miestnosť. Ja si myslím, že je to pavilón 21. storočia,“ zhodnotil riaditeľ Fakultnej nemocnice v Nitre Jozef Valocký.
Súbor a veľkosť:MP4 - 12.63MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.