Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Nová izraelská vláda spochybňuje vytvorenie samostatného Palestínskeho štátuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Nová izraelská vláda spochybňuje vytvorenie samostatného Palestínskeho štátu
Miesto natočenia:Izrael
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 12:02
Popis videa:Nová izraelská vláda nie je viazaná deklaráciou, prijatou na mierovej konferencii v americkom Annapolise, ktorá presadzuje vytvorenie samostatného Palestínskeho štátu. Vyhlásil to nový izraelský minister zahraničných vecí – ultranacionalista Avigdor Lieberman, známy kontroverznými výrokmi na adresu Arabov. Blízkovýchodný vyslanec Tony Blair vyhlásil, že mierový proces je v ohrození.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.94MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.