Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Nová ombudsmanka sľubuje návrat kancelárií do regiónovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Nová ombudsmanka sľubuje návrat kancelárií do regiónov
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 13. apríla 2012 11:20
Dátum vydania:Piatok 13. apríla 2012 13:54
Popis videa:Nová ombudsmanka Jana Dubovcová sľubuje návrat kancelárií verejného ochrancu práv do regiónov. „Ombudsman mal zamestnancov aj v regiónoch, teraz máme len nepriamy kontakt v regiónoch. Mal by byť nadviazaný stabilnejší kontakt,“ povedala s tým, že pracovníci kancelárie by mali byť aj v regiónoch a to vo všetkých krajských mestách. Podľa nej je dôležité, aby nebolo všetko sústredené na Bratislavu.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.14MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.