Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Nové zábery zemetrasením postihnutých oblastí TalianskaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Nové zábery zemetrasením postihnutých oblastí Talianska
Miesto natočenia:Taliansko
Dátum natočenia:Pondelok 6. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Pondelok 6. apríla 2009 12:42
Popis videa:Z trosiek domov záchranári stále vyťahujú nové obete mohutného zemetrasenia, ktoré zasiahlo centrálne Taliansko. Epicentrum otrasov sa nachádzalo do 100 kilometrov od Ríma. Najväčšie škody hlásia z mesta Aquila, kde sa v dôsledku otrasov zrútilo niekoľko starších budov. Medzi nimi aj vysokoškolský internát a katedrála. Na mieste nešťastia sú už aj predstavitelia vlády, ktorí koordinujú ďalší postup so záchranármi. Podľa posledných informácii by do postihnutej oblasti mali v priebehu niekoľkých hodín doraziť aj záchranárske tímy zo zahraničia.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.26MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.