Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Novinári zo Sme sú medzinárodní gauneri, teroristi z Al-Kájdy sú oproti nim úplní žiaci, tvrdí SlotaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Novinári zo Sme sú medzinárodní gauneri, teroristi z Al-Kájdy sú oproti nim úplní žiaci, tvrdí Slota
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 13. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Nedeľa 18. apríla 2010 08:56
Popis videa:Predseda SNS Ján Slota je presvedčený o dôležitosti kritických médií. "Kritika je vždy na mieste. Lenže kritika, ktorá sa zakladá na pravde. Napríklad plátok Sme, ktorý je v rukách spravodajských služieb a zverejňuje aj spravodajské veci a spravodajské hry a vykladá ich ako absolútnu pravdu. Takáto kritika nie je na mieste. Takáto kritika je hrou niekoho v pozadí, ktorý chce nejakým smerom nastaviť politiku na Slovensku," vyhlásil predseda SNS. Podľa neho najobjektívnejšia je dnes TA3, úplne na konci je Markíza. "To je hnus, čo oni premietajú. V tlačených médiách je Sme úplne výrazné. To sú medzinárodní gauneri. Teroristi z Al-Kájdi sú oproti nim úplní žiaci," vyhlásil Slota.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.49MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.