Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

NR SR: Hraško zložil sľub v turčianskom krojiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:NR SR: Hraško zložil sľub v turčianskom kroji
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 4. apríla 2012 12:00
Dátum vydania:Streda 4. apríla 2012 12:34
Popis videa:Novozvolený poslanec NR SR Igor Hraško (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti) skladal poslanecký sľub v slávnostnom turčianskom ľudovom kroji. Ako povedal novinárom, kroj pozostával z nohavíc, košele, kabane a klobúka. „Keďže som folklorista, ctím si odkaz našich predkov, veľmi si vážim tradičné hodnoty našej národnej kultúry. Preto som chcel slávnostný akt absolvovať v národnom odeve. Národný odev je protokolárne braný k vyššiemu štandardu spoločenského odevu,“ povedal s tým, že príde v ňom aj pri iných slávnostných príležitostiach. Po zložení sľubu sa však išiel prezliecť do obleku, teda do pracovného odevu poslanca NR SR.
Súbor a veľkosť:MP4 - 7.83MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.