Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

NR SR: O osude Štefanova nerozhodli, hlasovať budú v streduVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:NR SR: O osude Štefanova nerozhodli, hlasovať budú v stredu
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 21:00
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 22:09
Popis videa:Zástupca predkladateľov za skupinu opozičných poslancov Július Brocka (KDH) na začiatku mimoriadnej 36. schôdze parlamentu vyhlásil, že minister výstavby Igor Štefanov (SNS) nemá morálne právo zastávať funkciu člena vlády pre jeho spoluzodpovednosť za prípravu tzv. nástenkového tendra v rezorte výstavby. Podľa šéfa SNS Jána Slotu exminister výstavby Marian Janušek ani jeho nástupca Igor Štefanov v nástenkovom tendri nepochybili. „Skutočne neporušili absolútne nič,“ povedal v pléne Slota.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.41MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.