Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

NR SR: Parlament pod Paškom bude fungovať horšie, tvrdí SulíkVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:NR SR: Parlament pod Paškom bude fungovať horšie, tvrdí Sulík
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 20. marca 2012 11:40
Dátum vydania:Utorok 20. marca 2012 13:13
Popis videa:Parlament pod vedením Pavla Pašku (Smer-SD) bude podľa predsedu SaS Richarda Sulík fungovať horšie, ako keď bol predsedom on. „Veď sme to už zažili ako to bolo. Opäť bude drahšia prevádza, opäť bude menšia dochádzka, možnože občas nejaký zákonník sa prepíše po schválení,“ povedal Sulík po tom, čo si dnes v historickej budove parlamentu na Župnom námestí v Bratislave prevzal osvedčenie o zvolení za poslanca. Jozef Mikloško z KDH sa teší, že parlament bude fungovať kultúrnejšie, pretože horšie to už byť nemôže.
Súbor a veľkosť:MP4 - 28.58MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.