Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

NR SR: Poslanec Kuffa sa komunite homosexuálov neospravedlníVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:NR SR: Poslanec Kuffa sa komunite homosexuálov neospravedlní
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 16. mája 2012 11:20
Dátum vydania:Streda 16. mája 2012 12:28
Popis videa:Romanu Schlesinger z občianskeho združenia Queer Leaders Forum mrzí, že poslanec Štefan Kuffa sa za svoj výrok v parlamente komunite homosexuálov nechce ospravedlniť. Verí však, že sa mu ešte utrasú ich argumenty. „Názor, že homosexulita je choroba nepatrí na pôdu parlamentu, nepatrí do úst poslanca, pretože má spoločenskú zodpovednosť a takýto výrok poškodzuje. Takýto výrok je založený na klamstve a nepravde, pretože všetky renomované psychiatrické organizácie už dávno vylúčili homosexualitu z klasifikácie chorôb,“ uviedla. Podľa nej jeho výroky ukazujú, že si neuvedomuje spoločenskú zodpovednosť. „Neuvedomuje si, že môže poškodiť ľudí a že to môže ublížiť ľuďom. Verím, že nad tým ešte porozmýšľa,“ povedala.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.71MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.