Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

NR SR: Predsedom parlamentu sa stal Pavol PaškaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:NR SR: Predsedom parlamentu sa stal Pavol Paška
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 4. apríla 2012 18:00
Dátum vydania:Streda 4. apríla 2012 18:43
Popis videa:Novým predsedom parlamentu sa stal Pavol Paška (Smer-SD). V dnešnom tajnom hlasovaní na ustanovujúcej schôdzi Národnej rady SR získal podporu 130 poslancov, hlas mu teda dali aj viacerí opoziční zákonodarcovia. Proti zvoleniu Pašku bolo 11 členov snemovne, siedmi sa zdržali. Paška nie je na poste predsedu parlamentu nováčikom, funkciu zastával už počas prvej vlády Roberta Fica v rokoch 2006 až 2010. V úlohe prvého spomedzi poslancov vystriedal Pavla Hrušovského (KDH), ktorý až do tejto chvíle viedol ustanovujúcu schôdzu.
Súbor a veľkosť:MP4 - 23.81MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.