Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

O Európskej únii by sme mali vedieť viacVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:O Európskej únii by sme mali vedieť viac
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Pondelok 20. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 17:52
Popis videa:Za päť rokov nášho pôsobenia v rámci Európskej únie (EÚ) sa Slovensko zapísalo v dobrom, ale mali by sme o únii viac vedieť, myslí si poslankyňa Európskeho parlamentu za SR Anna Záborská (KDH). Ako uviedla v rozhovore pre agentúru SITA k 5. výročiu nášho vstupu do únie, ktoré oslávime 1. mája, na tento deň si pamätá. - V ten deň som organizovala majáles a vypustili sme obrovský balón s hviezdičkami a so slovenskou zástavou. - Verí, že to nezostalo vo hviezdach. Záborská si želá, aby sa občania viac zaujímali o dianie v únii, jej inštitúciách, konkrétne aj v Európskom parlamente (EP), kde pôsobí. Chcela by, aby - naši ľudia zvážili, kto nás zastupuje v Európskom parlamente. Nie je to len 14, alebo od budúceho volebného obdobia 13 poslancov, je to 13 Slovákov, ktorí práve v rámci európskej politiky môžu veľmi veľa urobiť - upozornila v súvislosti s nízku očakávanou účasťou voličov v júnových voľbách do europarlamentu.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.65MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.