Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Obstarávanie výstavby diaľnic má zlepšiť zmena zákona, tvrdí PočiatekVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Obstarávanie výstavby diaľnic má zlepšiť zmena zákona, tvrdí Počiatek
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 24. apríla 2012 11:00
Dátum vydania:Nedeľa 13. mája 2012 09:00
Popis videa:K urýchleniu a zefektívneniu obstarávania výstavby diaľnic a rýchlostných ciest by mala napomôcť potrebná novelizácia zákona o verejnom obstarávaní. Podľa ministra dopravy Jána Počiatka je zjavné, že problémy v tejto oblasti sa opakujú akoby cez kopirák a už sa začína črtať schéma toho, v čom zlyháva verejné obstarávanie. "Pri obstarávaní veľkých infraštruktúrnych projektov treba zákon zaktualizovať. Vláda si dala záväzok novelizovať tento zákon tak, aby sa z neho stal moderný, ale aj nespochybniteľný a dostatočne transparentný zákon," povedal Počiatek pre agentúru SITA.
Súbor a veľkosť:MP4 - 23.97MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.