Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Obyvatelia Luníka IX na zhromaždení kritizovali mesto aj štátVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Obyvatelia Luníka IX na zhromaždení kritizovali mesto aj štát
Miesto natočenia:Košice
Dátum natočenia:Štvrtok 5. mája 2011 15:00
Dátum vydania:Štvrtok 5. mája 2011 16:09
Popis videa:Na vysoké ceny za bývanie, elektrinu, nízke sociálne dávky, nemožnosť nájsť prácu sa sťažovali dnes na protestnom zhromaždení na košickom Luníku IX. obyvatelia tejto mestskej časti. Pred miestnym úradom na Luníku IX sa ich zišlo niekoľko desiatok. Najskôr vypískali predsedu Parlamentu Rómov SR Ladislav Fízika a potom kritizovali magistrát i štát, lebo sa "nestarajú a oni nemôžu slušne žiť".
Súbor a veľkosť:WMV - 22.17MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.