Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Odovzdávanie daňových priznaní v klientskom centre na Daňovom úrade v PrešoveVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Odovzdávanie daňových priznaní v klientskom centre na Daňovom úrade v Prešove
Miesto natočenia:Prešo v
Dátum natočenia:Pondelok 2. apríla 2012 11:00
Dátum vydania:Pondelok 2. apríla 2012 16:21
Popis videa:Kto si nechal podanie daňového priznania na posledný deň a prišiel ho odovzdať na Daňový úrad v Prešove, nemusel ľutovať. V novom klientskom centre na Hviezdoslavovej ulici čakalo v rade najviac desať klientov, stránky vybavovali na deviatich stanovištiach. Riaditeľ odboru správy daní Daňového úradu v Prešove Ferdinand Exner uviedol, že ľudia si to nenechali na poslednú chvíľu. Dnes je stav pokojný, klienti prichádzajú od rána priebežne, pracovníci daňového úradu ich stíhajú vybavovať do dvoch – troch minút. Napriek tomu majú dnes posilnené počty pracovníkov pri okienkach a pracovný čas posunuli do 19:00.
Súbor a veľkosť:MP4 - 17.2MB
Autor videa:Kvetoslava Mudríková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.