Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Odštartoval 3. ročník súťaže Orange Music Summer ChallengeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Odštartoval 3. ročník súťaže Orange Music Summer Challenge
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Streda 1. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Streda 1. apríla 2009 14:31
Popis videa:Sloganom Hľadá sa hviezda leta! dnes odštartoval tretí ročník súťaže Orange Music Summer Challenge, ktorej cieľom je dať možnosť talentovaným slovenským hudobníkom predviesť svoje umenie na letných hudobných festivaloch Orange Music Summer na Domaši, Ružinej, Duchonke a Orave. Záujemcovia môžu do 30. apríla poslať do súťaže písomnú prihlášku spolu s CD s vlastnými nahrávkami. Ich skladby si následne vypočuje šesťčlenná porota tvorená speváčkou Zuzanou Smatanovou, spevákom Kulym z Desmodu, hudobníkom Kukom z kapely Horkýže Slíže, moderátorom Fun Rádia Juniorom, riaditeľom vydavateľstva Universal Music Petrom Riavom a dramaturgom série spomenutých festivalov Julom Viršíkom, ktorí posunú do finále 12 vybraných interpretov. Celkového víťaza si bude vyberať verejnosť formou SMS a internetového hlasovania do konca mája. Víťaz súťaže bude mať možnosť koncertovať na štyroch festivaloch v rámci podujatia Orange Music Summer v hlavnom večernom čase. Podľa potrieb dramaturgov sa na jednotlivých festivaloch na juhu, severe, východe a západe Slovenska predstavia aj interpreti, ktorí Orange Music Summer Challenge nevyhrajú. Zatiaľ neznámi interpreti majú prostredníctvom tohto projektu možnosť vystúpiť štyrikrát za sebou pred viac ako 10-tisícovou kulisou na celom Slovensku a zabezpečiť si tak širšiu poslucháčsku základňu a tiež majú šancu zaujať vydavateľov a nahrať svoj vlastný album. Víťazom prvého ročníka tejto súťaže sa stala vrábeľská skupina Januárové prekvapenie. V druhom ročníku triumfovala kapela Alone z Nitry, ktorá sa koncom roka predstavila na spoločnom slovenskom turné so skupinami Komajota a Gladiator.
Súbor a veľkosť:WMV - 29.31MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.