Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Olej z firmy Detox znečistil zhruba 15 km rieky RimavaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Olej z firmy Detox znečistil zhruba 15 km rieky Rimava
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 27. apríla 2010 16:00
Dátum vydania:Utorok 27. apríla 2010 16:13
Popis videa:Okolo 150 litrov ľahkého vykurovacieho oleja dnes ráno znečistilo rieku Rimava v Rimavskej Sobote. Ako pre agentúru SITA uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici Miroslav Podhradský, olej sa do rieky dostal z kanála v areáli závodu Detox a jeho únik hasičom nahlásili o 7:20. Rimavskosobotskí hasiči položili hneď pri ústí kanála norné steny na zachytávanie znečisťujúcich látok, olej posypali absorbčnou látkou Vapex a zbierajú ho do sudov. Firma Detox vo svojom rimavskosobotskom závode spracúva odpadové oleje.
Súbor a veľkosť:WMV - 7.52MB
Autor videa:Rimava.sk
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.