Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Opozícia navrhla odvolať údajne Januškovho komplica ŠtefanovaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Opozícia navrhla odvolať údajne Januškovho komplica Štefanova
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 17. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Piatok 17. apríla 2009 14:26
Popis videa:Opozícia doručila do parlamentu návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze, na ktorej chcú odvolať nového ministra výstavby Igora Štefanova. Návrh podpísalo 51 poslancov. Opozičné strany tvrdia, že novým ministrom sa kauza škandalózneho nástenkového tendra neskončila. Premiérovi Robertovi Ficovi vyčítajú, že do vlády dosadil Štefanova, ktorý sa podieľal na tendri.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.84MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.