Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Opozícia podľa Počiatka neponúka zmysluplné riešeniaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Opozícia podľa Počiatka neponúka zmysluplné riešenia
Miesto natočenia:BA
Dátum natočenia:Streda 8. apríla 2009 15:00
Dátum vydania:Streda 8. apríla 2009 18:20
Popis videa:Opozícia podľa ministra financií Jána Počiatka neponúka žiadne zmysluplné riešenie krízy a svojimi útokmi na vládu len podporuje svoje heslo "čím horšie, tým lepšie". Povedal to v stredu na tlačovej konferencii a reagoval tak na vyhlásenia podpredsedu SDKÚ-DS Ivana Mikloša, podľa ktorého vo verejných financiách vládne chaos a vláda je z dopadov krízy bezradná. Počiatek opozícii zároveň vyčíta, že za súčasnú situáciu na Slovensku nesie významnú zodpovednosť, pretože nebudovala dostatočne infraštruktúru, či sprivatizovala ziskové strategické podniky, čo viedlo k tomu, že krajina je teraz významne závislá na krízou tvrdo postihnutom automobilovom priemysle a štát je ukrátený o značnú časť z príjmov.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.23MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.