Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Opozícia sa pokúsi odvolať nového ministra ŠtefanovaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Opozícia sa pokúsi odvolať nového ministra Štefanova
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Streda 15. apríla 2009 16:30
Dátum vydania:Streda 15. apríla 2009 17:27
Popis videa:Opozičné strany nechcú, aby Igor Štefanov bol ministrom výstavby. Štefanov, ktorého dnes prezident vymenoval do funkcie, navrhnú odvolať v parlamente. Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda oznámil, že podpisy pod návrh na odvolanie Štefanova začnú zbierať vo štvrtok. V histórii Slovenska žiaden minister ešte nečelil hrozbe parlamentného odvolávania v deň, keď sa ujal funkcie. Opozícii prekáža, že Mariana Januška nahradil vo vláde Štefanov, ktorý sa podieľal na spornom nástenkovom tendri. Podľa šéfa SMK Pála Csákyho premiér Robert Fico odobruje korupciu a klientelizmus, keď dovolil, aby Štefanov získal ministerskú stoličku. „Premiér Fico povýšil princíp korupcie a klientelizmu na úroveň vládnej politiky,“ povedal na tlačovej besede Csáky po spoločnom rokovaní opozičných strán.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.72MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.