Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Opozícia vyzýva Fica, aby do piatka odvolal ŠtefanovaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Opozícia vyzýva Fica, aby do piatka odvolal Štefanova
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Utorok 12. mája 2009 11:00
Dátum vydania:Utorok 12. mája 2009 13:35
Popis videa:Opozičné strany SDKÚ-DS, KDH a SMK dnes vyzvali predsedu vlády Roberta Fica, aby odvolal ministra výstavby a regionálneho rozvoja Igora Štefanova z funkcie. Ako uviedol po rokovaní predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda, ak tak premiér neurobí do piatka, podajú návrh na vyslovenie nedôvery Štefanovovi v Národnej rade SR. Opozícia sa pokúsila odvolať nového ministra výstavby 21. apríla, iba sedem dní po vymenovaní do funkcie. Opozícii prekážalo, že Mariana Januška nahradil na ministerskej stoličke človek, ktorý je tiež zapletený do tzv. nástenkového tendra. Opozičné strany označili Štefanova za „Januškovho komplica.“
Súbor a veľkosť:WMV - 22.21MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.