Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Ozdravenie verejných financií je podľa Fica prioritouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Ozdravenie verejných financií je podľa Fica prioritou
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 10. apríla 2012 10:30
Dátum vydania:Utorok 10. apríla 2012 11:44
Popis videa:Ozdravenie verejných financií bude prvoradým cieľom kabinetu Roberta Fica. Premiér to uviedol po utorňajšom rokovaní s guvernérom Národnej banky Slovenska Jozefom Makúchom, na ktorom sa zúčastnil aj minister financií Peter Kažimír. "Potvrdili sme náš záväzok znížiť deficit verejných financií pod 3 % hrubého domáceho produktu v roku 2013," konštatoval Fico s tým, že časť konsolidačných opatrení sa bude dotýkať aj bankového a finančného sektora.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.22MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.