Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Paška ako predseda parlamentu opäť podvádzal, tvrdí SaSVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Paška ako predseda parlamentu opäť podvádzal, tvrdí SaS
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 24. apríla 2012 15:30
Dátum vydania:Utorok 24. apríla 2012 16:42
Popis videa:Predseda parlamentu Pavol Paška sa pri riadení parlamentu podľa SaS dopustil podvodu, za ktorý ho chcú disciplinárne stíhať. Podľa liberálov Paška sfalšoval termín doručenia novely zákona Obchodného zákonníka do parlamentu, aby ho mohol zaradiť do programu druhej schôdze parlamentu. "Najnovšia skúsenosť nám potvrdzuje, že ten, kto podvádzal raz, bude podvádzať opäť," povedal dnes na tlačovej besede predseda SaS Richard Sulík a poukázal na to, že Paška v minulosti svojvoľne zmenil čistopis zákona.
Súbor a veľkosť:MP4 - 24.4MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.