Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

PAŠKA: Vždy sme dbali na občanaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PAŠKA: Vždy sme dbali na občana
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 17. marca 2010 16:00
Dátum vydania:Streda 17. marca 2010 17:49
Popis videa:Súčasná vláda sa ako prvá v histórii samostatného Slovenska prihlásila k sociálnemu charakteru hospodárstva. Vyhlásil to dnes premiér Robert Fico, ktorý spolu s prezidentom SR Ivanom Gašparovičom a predsedom Národnej rady SR Pavlom Paškom hodnotil štvorročné funkčné obdobie vlády. "Bez toho, aby sme robili detailný výpočet splnených úloh z programového vyhlásenia, môžem konštatovať, že na Slovensku v roku 2006 reálne nastal odklon od slabého štátu a individualizmu k silnému štátu a solidarite," zdôraznil. Predseda parlamentu Pavol Paška vyzdvihol efekt politickej, ekonomickej a sociálnej stability, ktorý podľa neho charakterizoval ostatné volebné obdobie.
Súbor a veľkosť:WMV - 29.05MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.