Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Peter Šťastný vystúpil zo Siene slávy slovenského hokejaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Peter Šťastný vystúpil zo Siene slávy slovenského hokeja
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Pondelok 6. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Pondelok 6. apríla 2009 12:16
Popis videa:Bývalý dlhoročný československý a slovenský hokejový reprezentant a prvý kapitán A-tímu Slovenska v ére samostatnej SR Peter Šťastný v pondelok 6. apríla 2009 oficiálne vystúpil zo Siene slávy slovenského hokeja (SSSH), do ktorej ho slávnostne uviedli v roku 2002. V súčasnosti poslanec Európskeho parlamentu tak splnil sľub, ktorý verejne dal pred rokom. Jeho vystúpenie zo SSSH - ako uviedol vo vyhlásení poskytnutom médiám - je reakciou na minulosť úradujúceho prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Juraja Širokého. Podľa Šťastného šéf SZĽH pracoval ako vysoký dôstojník ŠtB a svojím podpisom prísahe vernosti totalitnému režimu sa sprisahal proti demokracii a tradičným hodnotám slovenského národa a vo funkcii vysokého dôstojníka vo Washingtone prispieval počas studenej vojny v 80. rokoch svojou činnosťou k podrývaniu a rozkladaniu demokratického režimu lídra západného sveta USA.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.86MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.