Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

PIEŠŤANY: Z bývalej mestskej elektrárne bude multifunkčné centrumVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PIEŠŤANY: Z bývalej mestskej elektrárne bude multifunkčné centrum
Miesto natočenia:Piešťany
Dátum natočenia:Štvrtok 26. apríla 2012 20:00
Dátum vydania:Piatok 27. apríla 2012 09:52
Popis videa:Historická budova bývalej piešťanskej elektrárne z roku 1906 sa po rekonštrukcii zmení na multifunkčné centrum, do ktorého budú ľudia prichádzať za kultúrou , vedou a technikou. Jej najdôležitejšími návštevníkmi majú byť deti. Rekonštrukcia štýlovej tehlovej stavby začne už 1. mája, potrvá do konca roku 2014. Národná kultúrna pamiatka slúžila do roku 1949 na výrobu elektrickej energie pre Piešťany a okolie. Ďalšie desaťročia bola využívaná ako transformátorová stanica a skladisko. Západoslovenská energetika sa rozhodla budovu, ktorá dýcha históriou, oživiť.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18.44MB
Autor videa:Pavol Machovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.