Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Piráti zajali po 200 rokoch americké plavidloVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Piráti zajali po 200 rokoch americké plavidlo
Miesto natočenia:Somálsko
Dátum natočenia:Štvrtok 9. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Štvrtok 9. apríla 2009 11:24
Popis videa:Somálski piráti uniesli kapitána americkej nákladnej lode na záchrannom člne potom, ako posádka plavidla začala klásť aktívny odpor a oni sa stiahli. Loď sa plavila až 500 kilometrov od pobrežia Somálska, no napriek tomu ju piráti napadli. Americké vojenské lietadlo už čln aj s únoscami objavilo a do oblasti dorazil vojenský krížnik. Pentagon tvrdí, že sa pokúsi somálskych pirátov presvedčiť, aby kapitána pustili na slobodu.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.53MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.