Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

PLAVECKÝ ŠTVRTOK: O obyvateľoch ilegálnej osady má rozhodnúť ČaplovičVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PLAVECKÝ ŠTVRTOK: O obyvateľoch ilegálnej osady má rozhodnúť Čaplovič
Miesto natočenia:SR-Plavecký Štvrtok
Dátum natočenia:Štvrtok 29. apríla 2010 14:00
Dátum vydania:Štvrtok 29. apríla 2010 15:44
Popis videa:Predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo chce spolu so starostom obce Plavecký Štvrtok Ivanom Slezákom v súvislosti s bezpečnosťou v obci osloviť ministerstvo vnútra aj podpredsedu vlády Dušana Čaploviča. Župan Frešo to uviedol dnes na brífingu po stretnutí so starostom. Obec už podľa starostu Slezáka vyzvala stavebníkov, ktorí majú domy postavené bez kolaudácie v ilegálnej osade, aby doplnili dokumentáciu na zlegalizovanie stavieb. "Neočakávame že stavitelia tie stavby ochotne a vlastnoručne odstránia, predpokladám, že táto vec bude musieť byť posunutá až na súdne konanie a súd rozhodne, " uviedol Slezák.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.86MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.